Życie w mieście niesie ze sobą wiele wyzwań. Ale prawda jest taka, że życie w takim mieście ma wiele zalet. Są to nie tylko świetne miejsca do pracy, ale także ośrodki kultury, zakupów i życia nocnego. Z tym, że musisz być otwarty i gotowy do włożenia wysiłku, aby pokochać swój nowy dom. Jeśli wychowałeś się w mieście, jest szansa, że nadal będziesz się tam czuł jak w domu. Jeśli nie, są szanse, że będziesz chciał się wydostać i wrócić do swojego rodzinnego miasta tak szybko, jak to możliwe. Więc jak właściwie będziesz współistnieć z tymi wszystkimi ludźmi? Oto sześć sposobów, że przeprowadzka do dużego miasta może pomóc ci zakochać się ponownie:

Zbuduj system wsparcia

Wszyscy potrzebujemy systemów wsparcia w naszym życiu, a w mieście może to nie być tak łatwe, jak w twoim rodzinnym mieście. W dużych miastach jest wiele osób, na których można się oprzeć i nie zawsze wiesz, kogo poprosić o wsparcie. Nawet jeśli znasz kogoś, na kim możesz się oprzeć, nie oznacza to, że ta osoba jest tam dla ciebie, kiedy jej potrzebujesz. Dlatego właśnie w dużym mieście trzeba zbudować swój system wsparcia. Nie możesz polegać na jednej osobie, która będzie przy tobie, gdy będziesz jej potrzebował, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że nie będziesz wiedział, kiedy to nastąpi. To jest, gdzie twoi przyjaciele i członkowie rodziny mogą wejść do gry. Zbuduj system wsparcia, w którym wiesz, że ludzie będą tam dla ciebie, kiedy ich potrzebujesz.

Wszyscy mamy tendencję do nadmiernego myślenia o rzeczach, a to może prowadzić do niepokoju i stresu. Dorastając, zawsze słyszałam, że kluczem do posiadania wspaniałego życia jest posiadanie grubej skóry. Ale czy to naprawdę możliwe? A jeśli tak, to jak? Łatwo jest założyć, że musisz być zimnym sercem, aby przetrwać w wielkim mieście, ale tak nie jest. Musisz tylko być otwarty i chętny do włożenia wysiłku, aby pokochać swój nowy dom. W rzeczywistości, im bardziej kochasz swoje miasto, tym łatwiej jest poradzić sobie ze wszystkimi naciskami i zobowiązaniami, które się z nim wiążą. Mówiąc inaczej, jeśli kochasz swoje rodzinne miasto tak bardzo, że wolisz być z powrotem w domu niż gdziekolwiek indziej, gratulacje! Masz grubą skórę i wspaniałe życie w wielkim mieście!

Doświadcz życia w wielkim mieście

Jedną z największych zalet mieszkania w dużym mieście jest różnorodność doświadczeń, które masz. Od wszystkich różnych kultur do różnych kuchni i języków, masz to wszystko z życiem w dużym mieście. Nie tylko jest więcej rzeczy do doświadczenia, ale także masz możliwość porównania rzeczy i ludzi bardziej efektywnie. Kiedy masz do czynienia z nowym doświadczeniem, takim jak pójście do nowej szkoły, miejsca pracy lub miasta, możesz porównać je ze starymi dobrymi czasami i zobaczyć, jak to się ma do tego, co miałeś. Porównaj swoje nowe doświadczenia ze starymi, a prawdopodobnie będziesz zaskoczony tym, jak dobrze wszystko się układa.

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do chodzenia do biura lub dojeżdżania do określonego miejsca do pracy przez wiele lat. Ale co się dzieje, gdy to miejsce jest oddalone o wiele kilometrów od miejsca, w którym chcesz być? Albo co w przypadku, gdy nie jesteś w stanie pracować w określonych godzinach lub dniach tygodnia? Żyjąc w dużym mieście, masz tak wiele opcji do wyboru. Możesz znaleźć miejsce, które jest wygodne dla Ciebie work-wise lub school-wise lub mieć elastyczność, aby pracować, kiedy chcesz i chcesz, kiedy trzeba. Co ważniejsze, możesz wybrać życie w mieście, w którym zawsze są zakłócenia lub zakłócenia są oczekiwane. Nie musisz zajmować się spóźnialskimi, długimi dojazdami lub przerwami na kawę, które zabierają zbyt wiele czasu.

Dowiedz się, jak przyciągnąć ludzi, których chcesz

Nie jest tajemnicą, że wiele dobrze sytuowanych zestawów w dużych miastach ma tendencję do przyciągania innego tłumu niż osoby mieszkające w mniej uczęszczanych obszarach. Jeśli chcesz czuć się komfortowo we własnej skórze, będziesz musiał pokochać siebie na tyle, by zaakceptować to, kim jesteś. Jeśli uważasz, że nie kochasz siebie wystarczająco, aby przyciągnąć ludzi, których chcesz w swoim życiu, prawdopodobnie masz rację. Ale to nie powinno cię powstrzymać przed próbą.

Staycation: wróć do swojego rodzinnego miasta raz na jakiś czas

Pozostając w dużym mieście, możesz czuć się tak, jakbyś nigdy nie miał czasu na odwiedzenie swojego rodzinnego miasta z powodu wszystkich wyjazdów tam i z powrotem. Ale raz na jakiś czas wróć do miejsca, w którym spędziłeś najszczęśliwsze lata swojego życia. Przebywając tam raz na jakiś czas, będziesz mógł ponownie przeżyć stare wspomnienia i zobaczyć, czy czujesz się tak samo. Jeśli nie, zawsze możesz wrócić do swojego rodzinnego miasta i rozpocząć poszukiwania od nowa.

Największą zaletą mieszkania w dużym mieście jest to, że masz tak wiele okazji do poznania nowych ludzi. Nieważne, czy chcesz poznać innych Wooden Spooners w ich rodzinnym mieście lub wrócić do swojego rodzinnego miasta, aby poznać innych mieszkańców, to są niektóre sposoby, że przeprowadzka do dużego miasta może pomóc ci ponownie się zakochać. Przy tak wielu opcjach i stylach życia do wyboru, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie należysz i gdzie chcesz być.